O mnie

Licencjonowany przewodnik po Krakowie, pilot wycieczek krajowych

Licencjonowany przewodnik po Zamku Królewskim na Wawelu i Katerze Wawelskiej

Licencjonowany przewodnik po Fabryce Schindlera

Licencjonowany przewodnik po Podziemiach Rynku Głównego,

Licencjonowany przewodnik po Muzeum Czartoryskich/Muzeum Narodowe

Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym 

 

 

Możecie Państwo zwiedzić Kraków z przewodnikiem w ręku, z audio-przewodnikiem jak również samodzielnie… albo z sympatycznym i profesjonalnym przewodnikiem po Krakowie, którego hasło przewodnie brzmi: „PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM”

Spacer ze mną przybliży Państwu historię tego magicznego grodu pełnego majestatycznych budowli oraz uroczych zakamarków.

Kobietą pokażę cudowne sklepiki, dzieciom tajemnicze place z fontannami, lwy i smoki ziejące ogniem, a mężczyzną – opowiem o królach walczących o polskie ziemie, kobiety i władzę!

Posiadam 14 letnie doświadczenie jako przewodnik po Krakowie i 5 letnie doświadczenie w biurze podróży „Orbis”  w dziale turystyki przyjazdowej co poskutkowało doświadczeniem w kompleksowej organizacji pobytów w Krakowie.

Pomogę  przy wyborze hotelu, restauracji, zorganizuję transport i oczywiście program turystyczny dostosowany do grupy lub klienta indywidualnego.

Turystyka biznesowa, spotkania dla firm, krótkie zwiedzania biznesowe to również jedna z moich specjalności. Doświadczenie zdobyłam pracując kilka lat w biurze podróży „Orbis” w dziale Business Travel Service. 

Zapraszam serdecznie do Krakowa!!! 

moje zdjęcie na stronę

Licencjonowany Przewodnik po Krakowie,

Agnieszka CzerneckaMożliwość komentowania została wyłączona.